טווח מחירים: מ ל

חיפוש מתקדם

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות
משכנתא היא ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר אותה אדם לוקח במהלך חייו ולכן, חשוב שהוא יקפיד לקבל את כל ההחלטות הנוגעות לה, בצורה מושכלת ונבונה.
ייעוץ משכנתאות מקצועי ואובייקטיבי, הוא שירות אשר בכוחו לעשות סדר בכל מה שקשור להלוואת המשכנתא ולאפשר את קבלת ההחלטות הנכונות וכחלק מכך, גם לחסוך סכומי כסף גדולים.
יועץ משכנתאות פרטי, שהינו מקצועי ומנוסה בתחום, יסייע ללקוחותיו בקבלת החלטות הקשורות לנושאים שונים בעולם המשכנתאות ובין היתר:

  • ניתוח העסקה – ניתוח מקיף של פרטי עסקת הנדל”ן של הלקוח, על מנת לוודא שאכן מדובר בעסקה משתלמת בעבורו – הניתוח מתבצע במגוון רחב של אספקטים.
  • קביעת תמהיל המשכנתא –  קביעת התמהיל אמורה להתבסס על תכנון מקיף ולקחת בחשבון נתונים כמו: מאפיינים אישיים של הלווים, הוצאות כספיות המתוכננות לעתיד ותוכניות עתידיות נוספות (לימודים, הרחבת המשפחה וכו’), מאפייני שוק ההון והעדפות אישיות של הלקוחות. הנתונים הללו, יאפשרו לקבוע את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר.
  • ניהול משא ומתן מול הבנקים – מטרת המשא ומתן תהיה לקבל בסופו של תהליך את הלוואת המשכנתא המשתלמת ביותר (וכחלק מכך, את הריבית הנמוכה ביותר).
  • ליווי ומעקב – תפקידו של יועץ משכנתאות, נמשך במקרים רבים, גם לאחר קבלת ההלוואה. כאשר המטרה היא לוודא שהלקוח נהנה מההלוואה המשתלמת והחסכונית ביותר בעבורו – לעיתים, יש צורך לבצע שינויים שונים על מנת להבטיח זאת.

למה לבחור ביועץ משכנתאות פרטי?
אנשים רבים מתקשים תחילה להבין למה לבחור ביועץ משכנתאות פרטי, כאשר הבנקים מספקים להם שירות של ייעוץ משכנתאות מטעמם.
ובכן, חשוב שאותם אנשים יהיו מודעים לעובדה שיועץ משכנתאות מטעם הבנק, הוא למעשה, עובד הבנק לכל דבר ועניין וככזה, הוא מחויב בראש ובראשונה לשמור על האינטרסים של הבנק ולא של לקוחותיו.
לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי, הינו איש מקצוע אובייקטיבי ואינו מחויב לאף גורם חוץ מאשר ללקוח שלו.
יועץ משכנתאות פרטי ואובייקטיבי, יכול להתנהל מול כל הבנקים, לנהל מולם משא ומתן ולמעשה, לאתר בסופו של דבר את הלוואת המשכנתא עם הריביות הטובות ביותר ובכך כאמור, להתאים להם משכנתא אשר תפורה למידותיהם ולאפשר להם חיסכון של סכומי כסף גדולים במיוחד.
יתרונות נוספים הטמונים בשירותיו של יועץ משכנתאות פרטי: חיסכון בזמן (אין צורך להתרוצץ מול הבנקים השונים, לצורך קבלת מידע או פרטים), שיפור כושר המיקוח ורשימת היתרונות עוד ארוכה.

זקוקים לשירות של ייעוץ משכנתאות?
אם גם אתם מעוניינים בשירות של ייעוץ משכנתאות פרטי ומבקשים ליהנות משירותים מקצועיים, מקיפים ומותאמים עבורכם באופן אישי, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה עבור המטרה.
בני מיטוקו הינו יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, אשר ישמח לייעץ, ללוות ולסייע לכם בבחירת המשכנתא המתאימה והזולה ביותר.
לפרטים נוספים ו/או לקביעת פגישה ייעוץ ראשונית, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם בני מיטוקו – יועץ משכנתאות.

Call Now Button
Open chat
מתעניין באחד מנכסיי?