טווח מחירים: מ ל

חיפוש מתקדם

טיפים לקניית דירה

קניית דירה מהווה את אחד מהצעדים החשובים והמשמעותיים אותם עושה אדם במהלך חייו ולכן, חשוב שאותו הצעד, יבוצע בצורה מתוכננת ומחושבת.
אם גם אתם עומדים לעשות את הצעד ולרכוש דירה, להלן מספר טיפים ישימים, אשר יוכלו לסייע לכם במטרה:

 • הבנת המטרה – האם אתם מעוניינים לרכוש דירה על מנת לגור בה? האם מדובר בדירה למטרת השקעה? או כל מטרה אחרת.. הבנת המטרה, תסייע לכם למקד את החיפוש ולקצר את הדרך לבחירת הנכס המתאים.
 • תכנון התקציב – אחד השלבים הראשוניים בדרך לקניית דירה, הוא תכנון קפדני של התקציב אותו אתם הולכים להקצות עבור המטרה.
  התקציב אמור לקחת בחשבון את גובה ההון ההתחלתי אותו אתם מחזיקים ברשותכם ואת גובה הלוואת המשכנתא אותה אתם מעוניינים לקחת.
 • הדרישות והצרכים – מה גודל הדירה אחריה אתם מחפשים? מה מספר החדרים? האם יש לכם שכונה מועדפת?
  מומלץ לחשוב, לתכנן ולהבין בצורה מעמיקה את כל אותן הדרישות אשר יכולות להיות לכם מאותה הדירה ובין היתר: מעלית, מרפסת, שומר וכיוצא בזה.
  ככל שתבינו בצורה מעמיקה יותר את הדרישות והצרכים שלכם מהדירה, כך יעלו הסיכויים למציאת הדירה המושלמת.
 • חיפוש קפדני – הדרך למציאת הדירה המושלמת היא לא תמיד קצרה, אבל סבלנות ואורך הרוח יאפשרו לכם למצוא בסופו של דבר את הנכס המושלם.
  מומלץ לעשות שימוש בכל אותם האמצעים לחיפוש דירות אשר עומדים לשירותכם.
  מומלץ לא להתעצל ולהגיע ולהתרשם בפועל מכמה שיותר דירות אופציונאליות – יש לא מעט מקרים בהם דירות יכולות להיראות “על הנייר” פחות אטרקטיביות או מתאימות ובפועל, הן מפתיעות.
 • ייעוץ/ ליווי מקצועי – כאמור, הליך קניית דירה הוא הליך מורכב, אשר מצריך קבלת החלטות רבות כאשר חשוב להבין, שלכל אחת מאותן ההחלטות יש השפעה נרחבת על התוצאה הסופית ועל מידת ההצלחה של הקנייה.
  מהסיבה הזאת ייעוץ וליווי מקצועי ואובייקטיבי, אשר יינתן על ידי יועץ נדל”ן/ משכנתאות מקצועי ומנוסה, יכול להוות כצעד חשוב ומשמעותי בדרך לקבלת ההחלטות הנכונות.

אם גם אתם נמצאים לקראת רכישת דירה ומעוניינים להבטיח שכל ההחלטות אותן תקבלו במהלך הרכישה, יתקבלו בצורה מושכלת ונבונה ותוך הבנת מלוא הפרמטרים שיש להן השפעה לגביהן, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם בני מיטוקו.
בני יעניק לכם ייעוץ מקצועי, יסייע לכם בקבלת ההחלטות המתאימות, הן לגבי בחירת הנכס המתאים והן לגבי הלוואת המשכנתא הנדרשת עבור המטרה וילווה אתכם לאורך כל השלבים בדרך לדירה המושלמת.

Call Now Button
Open chat
מתעניין באחד מנכסיי?